Krokus Private Equity Sp. z o.o.

tel: 48 22 653-69-50,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marzena Tomecka jest Parterem w Krokus. Pełni podwójną rolę, łącząc obowiązki dyrektora finansowego firmy z zaangażowaniem na różnych etapach procesu inwestycyjnego oraz pracą związaną ze spółkami portfelowymi. Jest również odpowiedzialna za wdrażanie standardów oraz za raportowanie.


Przed dołączeniem do zespołu Krokus w 1995 roku, Marzena Tomecka w latach 1992 – 1994 wykonywała obowiązki dyrektora finansowego w Agip Polska. Pełniła również funkcję starszego eksperta w Nicom Consulting oraz była pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Katedrze Rachunkowości Menedżerskiej.


Marzena Tomecka ukończyła podyplomowe studia w dziedzinie ekonomii i zarządzania w Scuola Superiore Enrico Mattei we Włoszech oraz studia magisterskie i podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Zasady inwestycji

Zasady inwestycjiNova Polonia II preferuje inwestycje związane z finansowaniem ekspansji przedsiębiorstw oraz wykupy firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie

Doświadczenie Krokus PENasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu dokonywania inwestycji, jak i zwiększania wartości posiadanych spółek portfelowych.

Dowiedz się więcej

Początek strony