Krokus Private Equity Sp. z o.o.

tel: 48 22 653-69-50,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witold Radwański jest Partnerem Zarządzającym i Prezesem Zarządu Krokus. Pan Radwański jest odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie strategii. Jest bezpośrednio zaangażowany w doradztwo przy transakcjach kapitałowych funduszy private equity, w tym realizację nowych inwestycji, sprzedaż spółek portfelowych i bieżące wydarzenia w spółkach po inwestycji.


Przed dołączeniem do zespołu Krokus w 1995 roku, pan Radwański pracował w EBOiR, gdzie zajmował stanowisko wicedyrektora biura w Warszawie. W tym okresie odpowiadał za różnorodne inwestycje kapitałowe, pożyczki, procesy prywatyzacyjne i inne transakcje finansowe.


Witold Radwański posiada dyplom magistra School of Advanced International Studies John Hopkins University oraz dyplom University of Sussex w Wielkiej Brytanii.

 

Zasady inwestycji

Zasady inwestycjiNova Polonia II preferuje inwestycje związane z finansowaniem ekspansji przedsiębiorstw oraz wykupy firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie

Doświadczenie Krokus PENasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu dokonywania inwestycji, jak i zwiększania wartości posiadanych spółek portfelowych.

Dowiedz się więcej

Początek strony