Krokus Private Equity Sp. z o.o.

tel: 48 22 653-69-50,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Oskroba jest Partnerem i Dyrektorem Inwestycyjnym w spółce Krokus, gdzie odpowiada za wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego. Specjalizuje się w inwestycjach w spółki produkcyjne, a także firmy z sektora infrastrukturalnego, energetycznego i usługowego.

Przed dołączeniem do zespołu Krokus, pan Oskroba pracował w Krajowej Izbie Gospodarczej jako doradca prezesa, a później także jako założyciel i dyrektor Przedstawicielstwa Izby w Brukseli.

Piotr Oskroba ukończył studia podyplomowe z zakresu strategicznego zarządzania firmą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Zasady inwestycji

Zasady inwestycjiNova Polonia II preferuje inwestycje związane z finansowaniem ekspansji przedsiębiorstw oraz wykupy firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie

Doświadczenie Krokus PENasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu dokonywania inwestycji, jak i zwiększania wartości posiadanych spółek portfelowych.

Dowiedz się więcej

Początek strony