Krokus Private Equity Sp. z o.o.

tel: 48 22 653-69-50,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Robert Bożyk jest Partnerem i Dyrektorem Inwestycyjnym w Krokus. Jest odpowiedzialny za zarządzanie całym cyklem inwestycyjnym. Specjalizuje się w inwestycjach z branży usług medycznych, finansowych, sektora chemicznego oraz mediów i rozrywki.

Przed dołączeniem do zespołu Krokus w 1996 roku, pracował w banku PBG w Łodzi pełniąc funkcję Senior Account Manager. Opracowywał wówczas wiele projektów z zakresu finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych przedsiębiorstw.

Pan Bożyk jest magistrem bankowości i finansów Uniwersytetu Łódzkiego oraz ukończył studia EMBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i College of Business University of Illinois. Ukończył również podyplomowe studia biznesowe na Uniwersytecie Warszawskim.

 

 

Zasady inwestycji

Zasady inwestycjiNova Polonia II preferuje inwestycje związane z finansowaniem ekspansji przedsiębiorstw oraz wykupy firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie

Doświadczenie Krokus PENasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu dokonywania inwestycji, jak i zwiększania wartości posiadanych spółek portfelowych.

Dowiedz się więcej

Początek strony